Biuro architektoniczne, architekt

Oferta

Projektowanie obiektów usługowych

W biurze MK3Dprojekt szczególnie dbamy o to, by nie tworzyć projektów powtarzalnych.

Projektujemy obiekty usługowe Przeprowadzamy przez cały zakres inwestycyjny

W biurze MK3Dprojekt szczególnie dbamy o to, by nie tworzyć projektów powtarzalnych, ani typowych, podążamy za aktualnymi trendami panującymi a architekturze. Nasze biuro projektowe posiada w ofercie szeroki i kompleksowy zakres usług, zawierają się w nim wszelkiego typu:

  • formalności związane z wydaniem pozwolenia na budowę,
  • wykonywanie wszelkich projektów architektonicznych i urbanistycznych,
  • pełną obsługę formalno- prawną i administracyjną w zakresie przygotowania dokumentacji i realizacji inwestycji,
  • analizy przedprojektowe,
  • analizy funkcjonalno-przestrzenne,
  • opracowanie koncepcji projektowych,
  • nadzór autorski, inwestorski, konserwatorski,
  • kosztorysy,
  • oceny techniczne.

Wszystkie projekty jakie przygotowuje biuro architektoniczne są całkowicie zrozumiałe dla wszystkich wykonawców, są zgodne z najwyższymi standardami, a także przepisami obowiązującego prawa.

Oferujemy przygotowanie profesjonalnych, trójwymiarowych wizualizacji komputerowych w pełnym zakresie jaki jest na rynku perspektywy 3D, animacje, panoramy Vrobject. Wizualizacje pozwalają w najprostszy sposób przedstawić klientowi projektowany budynek. Wysokiej jakości wizualizacje są tworzone od pierwszego spotkania z klientem gdzie przedstawia swoje wymagania oraz dalej na następnych korektach.

Projektowanie architektoniczne, jak i wszystkie związane z nim działania poboczne, przebiegają w naszym biurze zgodnie z najwyższymi standardami. Wszelkiego typu ekspertyzy, opinie, czy uzgodnienia, przygotowywane są na odpowiednim etapie projektu. Do naszych opracowań dołączane są wszelkiego typu specyfikacje do zamówień, specyfikacje wykonania i odbioru robót a także wszystkie potrzebne kosztorysy.

Nasze biuro architektoniczne współpracuje najlepszymi i rzetelnymi wykonawcami. Ponadto korzystając z usług firm współpracujących z naszym biurem otrzymują państwo zniżki do 30%.

Po wykonaniu projektu dopilnujemy, by zrealizowane projekty były w pełni zgodne ze wszystkimi wstępnymi założeniami i wytycznymi zawartymi w projekcie.Zobacz pełną ofertę
Masz pytania? Zainteresowała Cię nasza oderta?
Realizacje

Domy

Zobacz

Wnętrza

Zobacz

Projektowanie ogrodów

Zobacz